Jerzy Niewiński
Dyrektor Zarządzający i współwłaściciel firmy szkoleniowej, specjalizującej się w tworzeniu narzędzi szkoleniowych – symulacji i gier w formie planszowej lub komputerowej. Licencjonowany trener niemieckiej firmy szkoleniowej Schwaebisch Hall Traning GmbH, licencjonowany trener firmy BTI/ Germany GmbH - symulacje i gry strategiczne dla biznesu.
Doświadczeniem zawodowym silnie związany z branżą finansową i FMCG. Przez wiele lat dyrektor pionów sprzedaży oraz doradca zarządu w międzynarodowych firmach takich jak HypoVereinsbank Bank Hipoteczny SA, PBK Doradztwo Finansowe Sp. z o.o., BRE - Hestia Service Sp. z o.o., PTE Skarbiec-Emerytura SA, Bausparkasse Schwäbisch Hall AG, Generale De Confiteria (Hiszpania).
Przez ostatnie 10 lat skupiony tylko na pracy trenerskiej. W ramach działalności rozwija projekty szkoleniowe z szerokiego zakresu umiejętności myślenia przedsiębiorczego, strategicznego, procesowego, a także zarządzania personelem i sprzedażą, szczególnie dla kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla. Współautor książki „Gry szkoleniowe – praktyczny przewodnik”.
Jednocześnie specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów ( TtT ) dla trenerów, oczekujących poszerzenia wiedzy o biznesie i finansach.
dr Jacek Furga
Absolwent Wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej (1983) oraz studiów podyplomowych Wielostronnych Stosunków Międzynarodowych na Akademii Nauk Społecznych (1988-89), Funkcjonowania Gospodarki Narodowej, Pieniądz i Bankowość na Uniwersytecie Warszawskim (1992-93). Zdał egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa w 1997r. W październiku 2003 roku rozpoczął studia doktoranckie na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Specjalista rynku finansowania nieruchomości i wieloletni manager sektora bankowego. Odbył staże zawodowe w specjalistycznych instytucjach bankowych kredytu hipotecznego w Niemczech:
1991 - Bausparkasse Schwäbisch Hall AG
1999 - HypoVereinsbank AG w Monachium
1999 - Westfalische Hypothekenbank AG w Dortmundzie.
Pracę w bankowości rozpoczął w roku 1991 w największej niemieckiej kasie budowlanej Bausparkasse Schwäbisch Hall AG, pełniąc funkcje doradcy Zarządu, a następnie Dyrektora Przedstawicielstwa w Polsce. W latach 1995-1997 w roli eksperta Sejmu uczestniczył w procesie legislacyjnym Ustawy o kasach oszczędnościowo-budowlanych.
Od początku 1999 roku rozpoczął pracę jako Członek Zarządu HYPO-Bank Polska SA koordynując proces przekształcania tego uniwersalnego banku w specjalistyczny bank hipoteczny -– HypoVereinsbank Bank Hipoteczny SA. W lutym 2001 roku został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Bankowego na Prezesa Zarządu tego banku.
W latach 2003-2004 jako Wiceprezes Zarządu Banku Rozwoju Budownictwa Mieszkaniowego Budbank S.A. uczestniczył we wspólnym projekcie Banku Gospodarstwa Krajowego i Banku PKO BP SA tworzenia nowego banku hipotecznego.
W latach 2004-2006 był Wiceprezesem Zarządu Śląskiego Banku Hipotecznego SA.
Niezależnie od kierowania bieżącą działalnością banków uczestniczył m.in. w pracach Związku Banków Polskich jako Członek Prezydium Komitetu ds Finansowania Nieruchomości (1999-2003) oraz w Fundacji na Rzecz Kredytu Hipotecznego, pełniąc Członka Rady Programowej Fundacji (2000-2006).
Był uczestnikiem wielu krajowych oraz międzynarodowych konferencji poświęconych finansowaniu nieruchomości oraz tematyce listów zastawnych. Od 6 lat jest wykładowcą Podyplomowego Studium na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Od maja 2006 roku jest Członkiem Zarządu Centrum Prawa Bankowego i Informacji przy Związku Banków Polskich, odpowiedzialnym za rozwój bazy danych i Systemu Analiz i Monitorowania Rynku Obrotu Nieruchomościami AMRON.
Robert Buszta
Robert Buszta - licencjonowany trener gier i symulacji. Doświadczony przedsiębiorca, trener biznesu i coach z 30-letnią praktyką. Od 1988 roku popularyzuje techniki prac umysłowych (szybkie uczenie się: trening pamięci, technik notowania, zasady nauki szybkiego czytania i efektywnego studiowania) oparte o koncepcje angielskiego psychologa Tonego Buzana, w tym szczególnie programu „Use Your Head” (Rusz Głową).
Założył pierwszą i jedyną w Polsce Akademię Szybkiego Czytania (’96). Był inicjatorem i organizatorem Mistrzostw Polski w Szybkim Czytaniu (8 edycji). Od 1988 roku przeszkolił 500 000 osób. Prowadził projekty dla ponad 5 000 firm, w tym sesje coachingowe dla ponad 3 000 osób. W latach 1992-2010, jako Menadżer Kontraktowy, wprowadził z sukcesem na polski rynek kilka międzynarodowych marek. Zaimplementował narzędzia do analizy cech osobowych i profilowania stanowisk pracy „Insights“ i „Thomas International“ a także metodę „Mind Mapping“, czyli organiczną mapę mózgu oraz gry symulacyjne dla biznesu i nauki.
Uczył się i współpracował między innymi z Aleksiejem Sitnikowem w obszarze technik NLP, Anthony Robbinsem w zakresie działań motywacyjnych i rozwojowych, Marshallem Goldsmithem w szeroko rozumianym coachingu a także Wojciechem Eichelbergerem przy metodach uwalniania stresu i twórczego wykorzystania jego potencjału. W praktyce wykorzystuje doświadczenie zdobyte dzięki długoletniej współpracy z Tonym Buzanem twórcy Fast Reading i Brianem Tracy specjalizującym się w psychologii biznesu i sprzedaży. Obecnie Prezes Zarządu Fundacji IMPULS dla Biznesu i Nauki.
Prowadził projekty doradczo-szkoleniowe: